Doporučujeme Novinky Tipy & rady TOP destinace Země

Poznejte krásy Dubaje

Dubaj je stále populárnější a vyhledávanější destinací pro spoustu cestovatelů. Vliv na to má hned několik faktorů. Tím nejzásadnějším jsou bezpochyby krásy tohoto města, jež mnohým turistům doslova vyrazí dech. Dále je to také cenová dostupnost zájezdů, které můžete aktuálně zakoupit za bezkonkurenční ceny. Spojené arabské emiráty jsou nyní levnější než v hlavní sezóně. A na rozdíl od České republiky si užijete přemíru sluníčka.

Dubaj krok za krokem

Jestliže se chystáte do Dubaje, určitě se vám hodí pár tipů na to, kam se podívat a co si nenechat ujít. Je pravdou, že toto město skrývá hodně přepychu, který si můžete užívat plnými doušky.

  • Monumentální mrakodrap Burj Khalifa
  • Ostrovy Palm Jumeirah
  • Historické muzeum
  • Jedinečná čtvrť Al Bastakiya

Dubai je spojením krás všeho druhu. Právě tím se tato destinace vymaňuje od všech ostatních. Už po první návštěvě si jednotlivé lokality natolik zamilujete, že se budete chtít do Spojených arabských emirátů vracet s maximální pravidelností. Dovolená v Dubaji zkrátka překoná jakékoliv zájezdy do běžných evropských velkoměst.

Užívejte si jedinečného přepychu

I přesto, že se v rámci rodinné dovolené neubytujete v tom nejdražším hotelu, nemusíte se okrádat o možnost poznat luxusní a honosné rezidence, jež si vás podmaní svou originalitou. Typickým příkladem těchto slov je čtvrť Jumeirah, kde na vás čeká luxus ve všech podobách. Zároveň s ním se vám dostane bezkonkurenčních pohledů po okolí a úchvatných scenérií. Možná právě toto místo vás přesvědčí o tom, že příští rok byste měli do Dubaje vyrazit opět.

Tak neotálejte a pusťte se do hledání vhodného ubytování a pořiďte si dovolenou do Spojených arabských emirátů. V rámci last minute zájezdů si můžete být jisti, že ušetříte. A zážitky, jež na vás čekají? Ty budou doslova k nezaplacení.