Ostatní Tipy & rady

6 tipů na dárky pro cestovatele a milovníky objevování

Máte mezi příbuznými či blízkými cestovatele, kteří se rádi pouští do objevování nových krajin? Darujte jim praktické cestovatelské dárky, které potěší kvalitou i moderním designem. 

Cestovní hrneček

Cestovní hrneček potěší všechny cestovatele. Ideální je hrneček bambusový či z recyklovatelných materiálů. Takové hrnečky jsou lehké, snadno se skladují a nerozbijí se, ani když vám spadnou na zem. Cestovní hrneček se dá navíc využít na horké i studené nápoje, popřípadě na polévku. Cestovatelé jistě ocení možnost napít se z hrnečku kdekoliv, i na hostelech apod.

Cool nádobí

Podobně na tom bude také cestovní nádobí. Díky němu si můžete připravit na cestách jídlo sebou a sníst ho, kde se vám zachce. Cestovní nádobí se dnes vyrábí v různém provedení, a to modernějším i přírodnějším. Stačí si jen vybrat.

Kvalitní batoh

Pro cestovatele bude skvělým dárkem také kvalitní a praktický batoh, do kterého naskládá vše potřebné, tedy v něm bude dostatek místa i možnost, jak vše dobře uspořádat.

Čtečka

Pokud se navíc jedná o cestovatele a milovníka knih, je skvělým nápadem pod vánoční stromeček elektronická čtečka. Do té můžete nahrát i stovky knih, přitom čtečka zabere jen minimum místa. Elektronická čtečka je dárkem, který jistě potěší, je praktický a finančně vás nezruinuje.

Spacák

Cestovatelé jistě ocení dárek v podobě kvalitního spacího pytle, popřípadě nafukovací karimatky. Kvalitní spací pytel je v mnoha situacích nepostradatelným doplňkem. Vyberte ten pravý nejen podle designu, ale také materiálu a tepelného rozmezí.

Letenky

Dárkem na poslední chvíli se mohou stát také letenky. Ty snadno zakoupíte online a akční letenky se dnes dají sehnat opravdu za skvělé ceny. Dopřejte milovníkům cestování další zajímavou cestu. Tentokrát můžete vyrazit i s ním a zažít nová dobrodružství.