Země

Kam vyrazit za exotikou na Silvestra?

Rádi byste letošního Silvestra prožili naprosto jinak? Vyjeďte sami, anebo s celou rodinou za hranice a prožijte Silvestra za hranicemi naší země. V exotických zemích slaví Silvestra mnohdy velkolepějším způsobem a vy tak můžete prožít jedinečný zážitek, který by se vám nikdy jindy nenaskytl. 

Silvestr v Thajsku

Chcete-li prožít poslední den roku v exotické zemi, zaleťte si na Silvestra do Thajska. Zde na vás čekají teploty kolem třiceti stupňů a žádný déšť vás tu pravděpodobně nepřekvapí. Kromě toho, že zde zažijete velkolepé silvestrovské oslavy, si zde můžete užívat relaxace na plážích ve stínu kokosové palmy a popíjet některý ze skvělých drinků. Thajsko je oblíbenou turistickou destinací, také proto, že je cenově celkem dostupné. Užívat si zde s koncem roku můžete šnorchlování, thajských masáží, pobytu na sluníčku a relaxu, který by si měl po vánočním shonu dopřát každý.

Maurícius a Maledivy

Za opravdovou exotikou se můžete vydat na Maurícius a Maledivy, kde zažijete opravdu jedinečné silvestrovské oslavy s atmosférou, o které se vám ani nezdálo. V zimě je zde kolem třiceti stupňů a přivítá vás dokonale zbarvený Indický oceán. Těšit se můžete na usměvavé lidi, relax na pláži, ale také dobrodružství a romantiku. Vydejte se proto na Silvestra za jedinečným zážitkem na tyto ostrovy.

Egyptský konec roku

Za teplým počasím a krásným mořem se můžete vydat také do Egypta, které je pro nás cenově příznivé. I během Silvestra si zde užijete koupání, pláží a slunečních paprsků. Nový rok můžete začít právě v Egyptě, kde na vás čeká zasloužený relax. Pokud se vydáte na dovolenou all inclusive, jistě na vás bude čekat speciální přípitek a menu. Chcete to jen včasnou rezervaci a žádné dlouhé otálení.